parallax background

Etkinlikler

12. KARİYER GÜNLERİ

Kariyer Günleri Tarihçesi?

IEEE Çukurova Öğrenci Kolu 2009 yılında Türkiye’nin 50 farklı üniversitesinden katılımcılarla Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleşmiş olan “Kariyer Günleri ‘09” büyük şirketlere ve tanınmış isimlere ev sahipliği yapmıştır. Daha sonraki yıllarda da gelenek haline gelen “Kariyer Günleri” etkinliğimiz 2018’de 10.kez düzenleme başarısını göstermiş ve kulübümüzün lokomotif etkinliği haline gelmiştir.

Kariyer günleri nedir?

Çukurova Üniversitesi’nin en büyük ve en gözde etkinliği olan, sektöründe lider firmaları ve öğrencileri bir araya getirmeyi başarmış, şirketlerin kendilerini tanıtma ve nitelikli stajyer bulabileceği IEEE tarafından düzenlenen katılımı ücretsiz olan ‘’Kariyer Günleri’’, katılımcıların kendilerini bireysel ve network anlamında geliştirmelerini sağlamayı amaçlayan bir organizasyondur. “Kariyer Günleri” etkinliği boyunca, oturumlarımızda sektörün önde gelen firma temsilcileri, ait olduğu sektörlerdeki ''Kariyer Olanakları, İşe Alım Süreçleri, Bulundukları sektörlerin geleceği vb.'' konularını işleyerek tecrübelerini aktaracakları, katılımcıların firma temsilcileriyle doğrudan iletişime geçeceği kariyer ve staj hakkında akıllarına takılan soruları doğrudan sorabilme fırsatı bulabileceği bir etkinliktir. Böylelikle “Kariyer Günleri” etkinliğimiz üniversite öğrencilerine ileriye yönelik planlarında bu bağlamda fikir sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Etkinlik Programı

Ne Zaman ve Nerede?

4 – 5 Mart 2020 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Balcalı Kampüsünde yer alan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

12.KARİYER GÜNLERİ

Bu sene Çukurova Üniversitesi’nde IEEE tarafından 12.’si düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğimizde katılımcıları iki gün boyunca dopdolu bir program bekliyor!

  • Birbirinden Farklı ve Zengin İçerikli Tam On Beş Oturum!
  • Gün Boyu İkramlar!Sürpriz Çekilişler!
  • Kariyer Fırsatları!
  • Staj İmkânları!
  • Katılım Sertifikası!

Etkinliğimiz sertifikalıdır. 12 oturuma katılım gösteren herkese ‘’Kariyer Günleri’’ e-sertifikası verilecektir.

Etlinliğe katılmak ve sertifika almak için ön kayıt zorunludur. Kayıt linikine "Kayıt Ol" butonunda ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ol
 
Yazar: Ömer BALBAL

Etkinliklerimiz


Etkinlik duyuruları bu sayfadan yapılacaktır. Etkinliklerden haberdar olmak için


Etkinlik Sonlanmıştır